Odborné a poradenské služby
Tibor Csóka TK Solutions
Činnosti reklamných agentúr
- Obec
- Dvory nad Žitavou
- Od roku
- 2011
- IČO
- 46 445 757
Tibor Csóka TK Solutions
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 941 31 Dvory nad Žitavou
- Na trhu od
- 1. decembra 2011
- IČO
- 46 445 757
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 73.11)
- Činnosti reklamných agentúr
Podnikanie v číslach
- 14
- rokov na trhu
- 2011
- rok vzniku
- 5
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Tibor Csóka TK Solutions
Tibor Csóka TK Solutions – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Dvory nad Žitavou. Podniká od 1. decembra 2011.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti reklamných agentúr“ (73.11). Predmet podnikania tvorí 5 položiek, napríklad reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky, administratívne služby a sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Tibor Csóka TK Solutions
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 46 445 757
- Dátum vzniku
- 1. decembra 2011
- Miesto podnikania
- 941 31 Dvory nad Žitavou
- Živnostenský register
- Okresný úrad Nové Zámky, vložka č. 440-30583
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 73.11)
- Činnosti reklamných agentúr
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 7. októbra 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Tibor Csóka TK Solutions zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 5 položiek.
-
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
-
Administratívne služby
-
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
-
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Tibor Csóka TK Solutions?
Miesto podnikania je v obci 941 31 Dvory nad Žitavou.
Čím sa Tibor Csóka TK Solutions zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti reklamných agentúr“ (73.11). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; administratívne služby; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; maloobchod a veľkoobchod.
Aké je IČO – Tibor Csóka TK Solutions?
IČO je 46 445 757.
Odkedy podniká Tibor Csóka TK Solutions?
Podnikanie začalo 1. decembra 2011. Na trhu pôsobí 14 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.